RSS
środa, 16 marca 2011
PSN+ Czy warto się w to bawić?
Pierwszą różnicą między X-Boxem 360 a Playstation 3 jest fakt, że w tym pierwszym trzeba opłacać roczny abonament, a przy drugiej konsoli przez długi czas nie było trzeba wydawać dodatkowej kasy korzystając z konta sieciowego. Do dzisiaj nadal nie trzeba, ale firma Sony zaproponowała użytkownikom dodatkowe funkcje dostępne za opłatą. Wszystko zostało ukryte pod nazwą Playstation Plus. Czy warto wydawać na to pieniądze i czy jest to tak fajne, jak zapewnia to Sony - dowiecie się z tego artykułu.

Playstation Network Plus

środa, 23 lutego 2011
Wielki Piątek czyli o BulletStorm i Killzone 3
Piątek, 25 lutego b.r., będzie wyjątkowy dla wielu osób. Dla fanów piłki nożnej będzie wyjątkowy z takiego powodu, że rozpoczyna się runda rewanżowa polskiej Extraklasy, dla innych będzie to kolejny piątek rozpoczynający weekend. Dla miłośników gier w ten właśnie piątek odbędą się dwie długo wyczekiwane premiery. Pierwsza z nich to BulletStorm, a druga to Killzone 3.

Playstation 4

środa, 16 lutego 2011
O Playstation 4 i konsolach przenośnych
Jak ja narzekałem, że nie ma o czym pisać. Wreszcie pojawił się news, a raczej plotka, który spowodował u mnie minizawał serca i blade przerażenie. Niejaka gazeta "PC Watch" uważa, że Sony wstrzymało swoje prace nad Playstation 4. Nie pozostaje mi nic innego jak się do tego odnieść.

Playstation 4

poniedziałek, 07 lutego 2011
Filmik na dziś: Insert Coin
Ja to bardzo lubię filmiki, które nawiązują do czasów 8 bitowych. A jak są ciekawie wykonane to nie pozostaje mi nic innego jak umieścić takie dzieło na tym blogu. Nie inaczej było z filmikiem "Insert Coin"
czwartek, 03 lutego 2011
Niekonwencjonalne projektowanie - rozmowa z ZEN Studios
Prezentujemy wywiad z pracownikami ZEN Studios – firmy publikującej świetne gry pinballowe, które ożywiają ten odrobinę zapomniany gatunek gier wideo. Z wywiadu dowiecie się, jak tworzą stoły pinballowe i jakie są ich plany na przyszłość:

Zen Studio

Designing in unconventional ways - an interview with ZEN Studios
This is an interview with people from Zen Studio - a company that has recently published great pinball games which revived this somewhat fallen videogame genre. If you want to find out how they created their great pinball tables and what are their plans for the future - read on:

Zen Studio

Polecamy grę Duty Calls
Rzadko, naprawdę rzadko się zdarza, żeby ten blog polecał jakąkolwiek grę. Nieczęsto się zdarza, żebym spotkał tak niesamowity tytuł, żeby o nim napisać na blogu. Tak było do wczoraj.

Duty Calls

wtorek, 11 stycznia 2011
Szybki komentarz : Jest masakra, gry są winne!!
Ostatnio w stanie Arizona doszło do strzelaniny, w której zostało rannych 19 osób a jedna umarła. Kolejne niepotrzebne i bezsensowne wydarzenie. Jednak to co mnie najbardziej denerwuje to fakt, że znowu ktoś próbuje wszystko zwalić na gry komputerowe. Bo podobno sprawca tej masakry dużo grał w gry i na saksofonie.

Pistolet

sobota, 08 stycznia 2011
Duke Nukem dzwoni do Jenny
Gra „Duke Nukem 3D” (Wikipedia; en) powstała bardzo dawno temu bo 1996 roku i już wtedy zastanawiało mnie co oznacza napis na ścianie: „867-5309”:

Duke Nuke

piątek, 07 stycznia 2011
Szok ! czyli jak grać lepiej, więcej i fajniej ?
W ile nowych gier graliście w tym roku ?? W dwie, trzy ? Myślę, że nie było dużo osób, które grały w pięć ! A są tacy, co nie wydają kasy, nie tracą czasu, a mimo to bawią się na całego – tylko pozazdrościć !

Stats

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17
PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja