RSS
środa, 05 stycznia 2011
Co nas czeka w 2011
Co tu dużo mówić - rok 2010 był bardzo dobry dla graczy. Pojawiło się kilka nowych tytułów i kilka naprawdę dobrych gier. Jednakże wszystkie znaki na niebie wskazują, że nadchodzący będzie jeszcze lepszy i możliwe, że będzie również przełomowy. Tylko jedna rzecz mnie martwi: skąd wziąć na te wszystkie gry pieniądze? Uwierzcie mi - będzie na co wydawać kasę.

Stats

wtorek, 04 stycznia 2011
Blog Gamesworld w liczbach za rok 2010
Minął rok 2010. Postanowiliśmy zaprezentować wam jak ten rok wyglądał w liczbach. Postanowiliśmy wszystko podliczyć, zsumować i wam się pochwalić. Oczywiście można powiedzieć, że nie ma szału, ale jakby ktoś rok temu pokazałby mi te liczby to bym mu nie uwierzył!

Stats


Tagi: blog
14:09, branza_gier
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 03 stycznia 2011
Przyznajemy nagrody za 2010 rok
Właśnie pożegnaliśmy rok 2010, który dla graczy był rokiem bardzo dobrym. Na wszystkie platformy - a mówię tutaj o PC, Wii, Xboxie oraz PS3 - wyszły bardzo dobre i zarazem ciekawe tytuły. Redakcja bloga Gamesworld wraz z przyjaciółmi z "Nieczystych zagrywek" postanowiła przyznać nagrody w trzech kategoriach: -Gra roku -Wydarzenie roku oraz - Niewypał roku. Wybór w szczególności gry roku był naprawdę bardzo ciężki i życzę sobie,by ten wybór był jeszcze trudniejszy, gdy będziemy przyznawać nagrody za rok 2011.
piątek, 31 grudnia 2010
Szczęśliwego nowego roku

Szczęśliwego nowego roku


Tagi: blog
16:53, branza_gier
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 27 grudnia 2010
Przegląd prasy lokalnej

Sonderkomando Revolt

piątek, 24 grudnia 2010
Życzenia
Chciałbym wszystkim czytelnikom tego bloga, złożyć najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Niech te Święta będą dla was pełne radości i niech Święty Mikołaj przyniesie wam wasze wymorzone prezenty. Zapewne będą to konsolę albo długo wyczekiwane gry.

Sonderkomando Revolt

poniedziałek, 20 grudnia 2010
Człowiek to nawet w spokoju Panoramy nie może obejrzeć. (aktualizacja)
Nie minęło parę godzin od napisania artykułu na temat cenzury w grach a już pojawiła się kolejna afera. Człowiek to już nawet w spokoju nie może obejrzeć "Panoramy" na "dwójce" bo nie wie czy się śmiać czy płakać. O co tym razem poszło? Wiadomo o historię a dokładnie o relację między NRD a RFN.
Szybki komentarz: Nie podobało się to nie będzie! Czyli znowu o "Sonderkommando Revolt"
Były protesty, głosy niezadowolenia może nawet zbieranie podpisów. Ktoś stwierdził, że taka gra jak "Sonderkommando Revolt" nie może powstać i wymusili na twórcach rezygnacje z prac. Jesteśmy świadkami kolejnej przegranej bitwy pod tytułem "Co wolno innym a nie wolno twórcom gier".
środa, 15 grudnia 2010
Obrazek Dnia: Zabytki polskiego piractwa komputerowego
Szanowni gracze. Wbrew panującej propagandzie, nie jest prawdą, że najbardziej kultową grą jest Wiedźmin. Nie dajmy się oszukać i wmówić sobie, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Najbardziej kultową dla setek tysięcy graczy w Polsce jest Franko Crazy Revenge i żadna gra tego nie zmieni!
wtorek, 14 grudnia 2010
"To były czasy" odcinek 06:Budka z automatami

Opisałem już takie miejsce jak "giełda na Grzybowskiej" i o panujących tam zwyczajach. Jednak to nie jest jedyne miejsce, którą łączyło się z moim dzieciństwem i grami komputerowymi. Czas na opis miejsca i przygodami związanymi z nim, które na stałe wpisało się w krajobraz dawnej Polski. Chodzi mi o budkę z automatami albo jak ktoś inny woli salon z grami. Bo w tym odcinku mowa będzie o automatach.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17
PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja