RSS
piątek, 15 kwietnia 2011
Drugi Podcast blogu Gamesworld oraz Punkgamer.pl
Podobno nic dwa razy się nie zdarzy, jednak nam udało się nagrać drugi wspólny Podcast. Podcast został nagrany tuż po konferencji CD Projekt Wiosna 2011 a o czym jeszcze rozmawialiśmy.....

Punkcast

środa, 13 kwietnia 2011
Dlaczego bym nie kupił Nintendo 3DS.......
W świecie gier komputerowych premiery nowych urządzeń zdarzają się dość rzadko. Dlatego postanowiłem napisać dość nietypowy artykuł mówiący o tym, dlaczego bym nie kupił nowej konsoli firmy Nintendo pod nazwą 3DS. No bo to już jest tak, że nie wszystko złoto, co się świeci.

Nintendo 3DS

czwartek, 07 kwietnia 2011
Pierwszy podcast Gamesworld oraz PunkGamer
Wreszcie się udało. Wraz z zaprzyjaźnionym serwisem Punkgamer.pl udało nam się nagrać pierwszego podcasta w którym przedstawiciel bloga Gamesworld występuje. Sukces i chwila na którą długo czekałem..

Punkcast

środa, 06 kwietnia 2011
Filmik na dziś: "Making of Another World "
Zapewne wielu z was grało na Amidze albo na Pc w kultową już grę pod tytułem Another World. Gra to oprócz tego, że miała świetny jak na tamte czasy gameplay, grafikę oraz muzykę to miała jeszcze jedną cechę. W całości została zrobiona przez jedną osobę, Erica Chahina. Dla wszystkich fanów tej gry mamy nie lada niespodziankę w rozwinięciu.

Making of Another World

wtorek, 05 kwietnia 2011
Szybki komentarz: Czy wojna pomiędzy Sony a hakerami jest słuszna?
Ostatnio zrobiło się głośno wokół konsoli Playstation. Japoński koncern postanowił pójść na wojną z hakerem [a może jednak crackerem] o pseudonimie Geohot. Generalnie poszło o to, że ten oto cracker złamał Playstation 3 poprzez jailbreaka. Sony postanowiło go przykładnie ukarać przed sądem. Jednak w obronie hakera stanęli inni i tak jesteśmy świadkami wojny pomiędzy producentem konsoli a ludźmi, którzy uważają, że złamanie konsoli to nic złego. Moje zdanie jest dość mocno podzielone.

PS3

piątek, 01 kwietnia 2011
Ruszyło naowe forum na punkgamer.pl
Pod adresem http://forum.punkgamer.pl właśnie ruszyło forum o grach naszego zaprzyjaźnionego serwisu. Zapraszamy do rejestracji i dyskusji - my również tam będziemy!

PEGI

czwartek, 31 marca 2011
Czy system PEGI działa?
Rozmówca A: Ja to sprzedaje swoje Playstation 2 i dla małego kupuje Pegasusa. Rozmówca B: Czemu konsola się popsuła ? Rozmówca A: Nie, działa. Ale mój 5 letni syn nie potrafi grać w te gry. Na Pegasusie naciskasz "Fire i grasz", a tutaj [na Playstation 2] tak łatwo nie ma. Takiej oto rozmowy ostatnio byłem świadkiem. A co to ma wspólnego z systemem PEGI? Ano już tłumaczę.

PEGI

poniedziałek, 28 marca 2011
Jednak Bulletstorm nie dał rady!
Była nie powtarzalna szansa, żeby polska gra weszła na światowe salony i to w dziedzinie FPS'ów. Co prawda wcześniej polskie gry odnosiły sukcesy, ale żadna z nich nie startowała w tak prestiżowej konkurencji. Fajne pomysły, dobre wykonania, wszystkie trzy platformy, wysoki budżet. Miało być pięknie, a wyszło kiepsko.

Bulletstrom vs Killzone 3

poniedziałek, 21 marca 2011
Obrazek Dnia: Skarpetki dla prawdziwych hardcorowych graczy
Zawsze zazdrościłem, że na "zachodzie" można kupić różnego rodzaju ubrania w stylistyce retro games. Koszulki, bluzy spodnie, co tylko dusza zapragnie. Tym bardziej miło mi Was poinformować, że i u nas, takie rzeczy się pojawiły:)

Skarpetki

piątek, 18 marca 2011
We Dare - po co to komu ?
Gry komputerowe nie mają najlepszego PR w społeczeństwie. Wielu uważa, że właśnie one są odpowiedzialne za przemoc, uzależnienia młodzieży i wszystko co złe dzieje na tym świecie z ludźmi. Poprzez takie opinie dochodzi do sytuacji, że innym wolno więcej a twórcom gier wolno o wiele mniej. Gdyby nie było mało kłopotów, firma Ubi Soft wypuszcza grę, która będzie pożywka dla wszystkich przeciwników gier komputerowych. Mowa o grze "We Dare".

We Dare

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17
PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja