RSS
wtorek, 31 maja 2011
bez parDONu - czyli Miesiączka fanboja vol.1
(wszystkie opisane tu sytuacje to prawdopodobnie czysty hejteryzm i fanaberie autora. Najprawdopodobniej nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością ani tym bardziej z faktami. Wszelkie podobieństwa do sytuacji prawdziwych są oczywiście zamierzone i jak najbardziej przeinaczone, a obrazki użyte w tym pseudo artykule bezczelnie ściągnięte z sieci) wchodzisz więc na własną odpowiedzialność....
czwartek, 26 maja 2011
Filmik na dziś: Jednak Kinect rozumie polską mowę.
Te nowe technologię, zawsze mają jedną wadę. Słabo jest z implementacją języka polskiego. Wydawało się, że najnowsze dziecko Microsoftu też ma taki problem! Na szczęście okazało się, że jednak Kinect rozpoznaje polską mowę. Brawo Microsoft!
Kinect fail=

wtorek, 24 maja 2011
To były czasy odcinek 07: Najważniejszym dniem dla gracza był wtorek!
W cyklu "To były czasy" czas po dłuższej przerwie poruszyć kolejną ważną rzecz w czasach retro. Chodzi mi o TV. Nie mam na myśli kłopotów w podłączeniu telewizora do Amigi lub Atari, ale jak ważne dla graczy były wtorkowe pasma telewizji edukacyjnej na TVP1.

Telekomputer=

czwartek, 19 maja 2011
Czy gracze mają prawo do bycia takimi jakimi chcą być?
Generalnie ten artykuł będzie o pewnej formie oszukiwania a raczej jego braku. Czy jeśli w prawdziwym świecie mamy pewne ograniczenia w swoim zachowaniu, to czy w świecie wirtualnym, do którego tak lubimy uciekać , takich ograniczeń nie powinno być i każdy gracz powinien mięć prawo do bycia tym, kim naprawdę chce?

Gracz=

środa, 18 maja 2011
Sony, dziękujemy za waszą cierpliwość.
W ostatnich długich tygodniach byliśmy świadkami największej wtopy w historii gier komputerowych, której autorem było Sony. Wydawało mi się, że już widziałem wiele, ale czegoś takiego - to nie. Co tu dużo mówić, przez 26 dni Sony straciło ogromną ilość lojalnych graczy i prestiż. Czy uda im się to odzyskać? Wątpię! Więc co dalej będzie z tym Sony?

PSN Fail=

czwartek, 05 maja 2011
Filmik na dziś: Angry Birds!
Każdy filmik, który jest połączeniem znanej piosenki z motywem gier komputerowych jest witany z ogromną radością na tym blogu! Nie inaczej było z tym o to filmikiem :)

Angry Birds Parody=

PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja