RSS
wtorek, 26 kwietnia 2011
Dear Playstation...czyli czemu Kevin Butler milczy!
Od takiego sformułowania zaczynają się słynne reklamówki Playstation z udziałem Kevina Butlera. Gracze zwracają się z różnymi problemami na które w formie reklamy odpowiada Kevin. Szkoda, że Playstation nie postarało się o reklamówkę z tej serii, wyjaśniającą największą w historii awarię usługi PSN.

PSN=

środa, 20 kwietnia 2011
Szybki komentarz: O tych co pewną część ciała mają za wysoko­­!
Miałem w tym miejscu napisać o swoich wrażeniach z konferencji CD Projekt Wiosna 2011, jednak Internet podsunął mi pewnego newsa, który zmienił moją pierwotną koncepcję. Oczywiście będzie o (baczność) CD Projekt, ale w kontekście ich konfliktu z firmą City Interactive. No bo chyba zaczyna się mini wojna branżowa. No, ale najpierw o tej konferencji. Oj, będzie się działo.

CD Projekt vs City Interactive=

poniedziałek, 18 kwietnia 2011
You can Play if you want ! Z przymrużeniem oka.
Może od razu przyznam się, by nie było wątpliwości: tak, czasami zdarza mi się obejrzeć "You Can dance", głównie dlatego, że kobiety to oglądają i czasami też to oglądałem, tak jednym okiem. Więc jeśli bulwersuje cię to, że hardcore gamer ogląda You Can dance to przestań to czytać, ale ci, którzy klikną "więcej", jak zawsze przeczytają o grach, a nie o jakichś tańcach-połamańcach.

You can dance

piątek, 15 kwietnia 2011
Drugi Podcast blogu Gamesworld oraz Punkgamer.pl
Podobno nic dwa razy się nie zdarzy, jednak nam udało się nagrać drugi wspólny Podcast. Podcast został nagrany tuż po konferencji CD Projekt Wiosna 2011 a o czym jeszcze rozmawialiśmy.....

Punkcast

środa, 13 kwietnia 2011
Dlaczego bym nie kupił Nintendo 3DS.......
W świecie gier komputerowych premiery nowych urządzeń zdarzają się dość rzadko. Dlatego postanowiłem napisać dość nietypowy artykuł mówiący o tym, dlaczego bym nie kupił nowej konsoli firmy Nintendo pod nazwą 3DS. No bo to już jest tak, że nie wszystko złoto, co się świeci.

Nintendo 3DS

czwartek, 07 kwietnia 2011
Pierwszy podcast Gamesworld oraz PunkGamer
Wreszcie się udało. Wraz z zaprzyjaźnionym serwisem Punkgamer.pl udało nam się nagrać pierwszego podcasta w którym przedstawiciel bloga Gamesworld występuje. Sukces i chwila na którą długo czekałem..

Punkcast

środa, 06 kwietnia 2011
Filmik na dziś: "Making of Another World "
Zapewne wielu z was grało na Amidze albo na Pc w kultową już grę pod tytułem Another World. Gra to oprócz tego, że miała świetny jak na tamte czasy gameplay, grafikę oraz muzykę to miała jeszcze jedną cechę. W całości została zrobiona przez jedną osobę, Erica Chahina. Dla wszystkich fanów tej gry mamy nie lada niespodziankę w rozwinięciu.

Making of Another World

wtorek, 05 kwietnia 2011
Szybki komentarz: Czy wojna pomiędzy Sony a hakerami jest słuszna?
Ostatnio zrobiło się głośno wokół konsoli Playstation. Japoński koncern postanowił pójść na wojną z hakerem [a może jednak crackerem] o pseudonimie Geohot. Generalnie poszło o to, że ten oto cracker złamał Playstation 3 poprzez jailbreaka. Sony postanowiło go przykładnie ukarać przed sądem. Jednak w obronie hakera stanęli inni i tak jesteśmy świadkami wojny pomiędzy producentem konsoli a ludźmi, którzy uważają, że złamanie konsoli to nic złego. Moje zdanie jest dość mocno podzielone.

PS3

piątek, 01 kwietnia 2011
Ruszyło naowe forum na punkgamer.pl
Pod adresem http://forum.punkgamer.pl właśnie ruszyło forum o grach naszego zaprzyjaźnionego serwisu. Zapraszamy do rejestracji i dyskusji - my również tam będziemy!

PEGI

PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja