RSS
piątek, 31 grudnia 2010
Szczęśliwego nowego roku

Szczęśliwego nowego roku


Tagi: blog
16:53, branza_gier
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 27 grudnia 2010
Przegląd prasy lokalnej

Sonderkomando Revolt

piątek, 24 grudnia 2010
Życzenia
Chciałbym wszystkim czytelnikom tego bloga, złożyć najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Niech te Święta będą dla was pełne radości i niech Święty Mikołaj przyniesie wam wasze wymorzone prezenty. Zapewne będą to konsolę albo długo wyczekiwane gry.

Sonderkomando Revolt

poniedziałek, 20 grudnia 2010
Człowiek to nawet w spokoju Panoramy nie może obejrzeć. (aktualizacja)
Nie minęło parę godzin od napisania artykułu na temat cenzury w grach a już pojawiła się kolejna afera. Człowiek to już nawet w spokoju nie może obejrzeć "Panoramy" na "dwójce" bo nie wie czy się śmiać czy płakać. O co tym razem poszło? Wiadomo o historię a dokładnie o relację między NRD a RFN.
Szybki komentarz: Nie podobało się to nie będzie! Czyli znowu o "Sonderkommando Revolt"
Były protesty, głosy niezadowolenia może nawet zbieranie podpisów. Ktoś stwierdził, że taka gra jak "Sonderkommando Revolt" nie może powstać i wymusili na twórcach rezygnacje z prac. Jesteśmy świadkami kolejnej przegranej bitwy pod tytułem "Co wolno innym a nie wolno twórcom gier".
środa, 15 grudnia 2010
Obrazek Dnia: Zabytki polskiego piractwa komputerowego
Szanowni gracze. Wbrew panującej propagandzie, nie jest prawdą, że najbardziej kultową grą jest Wiedźmin. Nie dajmy się oszukać i wmówić sobie, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Najbardziej kultową dla setek tysięcy graczy w Polsce jest Franko Crazy Revenge i żadna gra tego nie zmieni!
wtorek, 14 grudnia 2010
"To były czasy" odcinek 06:Budka z automatami

Opisałem już takie miejsce jak "giełda na Grzybowskiej" i o panujących tam zwyczajach. Jednak to nie jest jedyne miejsce, którą łączyło się z moim dzieciństwem i grami komputerowymi. Czas na opis miejsca i przygodami związanymi z nim, które na stałe wpisało się w krajobraz dawnej Polski. Chodzi mi o budkę z automatami albo jak ktoś inny woli salon z grami. Bo w tym odcinku mowa będzie o automatach.

poniedziałek, 13 grudnia 2010
Szybki komentarz: Historia tematem zakazanym !

No i mamy kolejny skandal! Ktoś znowu postanowił wrzucić do jednego worka historię oraz gry komputerowe. A przecież to temat zakazany! Chodzi mi oczywiście o grę "Sonderkommando Revolt", w przypadku której ktoś - wykorzystując silnik Wolfesteina - postanowił zrobić grę, w luźny sposób mówiącą o jednym z trzech powstań, przeprowadzonych przez więźniów w nazistowskich obozach śmierci. Okazało się, że jest to temat nie do poruszania. Po prostu nie
wolno i najlepiej zakazać!

Sonderkomando Revolt

piątek, 10 grudnia 2010
Jak się Larze Croft twarz zmieniała

Już na wstępie mówię, że w Tomb Raider grałem może maksymalnie pięć minut.
Wynika to z tego, że gdy gra była na topie, to ja byłem radykalnym Amigowcem i gardziłem nią. No, ale tym bardziej ucieszyła mnie najnowsza okładka czasopisma "gameinformer", na której zobaczyliśmy nową twarz Lary Croft i chyba to jest to, czego wszyscy szukali.

Lara Croft Gameinformer

czwartek, 09 grudnia 2010
Czy warto zbierać wersje kolekcjonerskie

Ja w swoim życiu zbieram wiele rzeczy. Od modeli poprzez szaliki, do małpek z alkoholem. Nigdy mnie do zbierania "kolekcjonerek" jakoś nie ciągnęło. Może dlatego, że nie było w nich nic fajnego, a może dlatego, że to za dużo kosztowało, a może jest jeszcze jakiś inny powód...
Od zawsze byłem sceptyczny co do kolekcjonerek. Mimo, że ostatnio zakupiłem wersję kolekcjonerską Assasin's Creed Brotherhood, chyba szybko zdania nie zmienię. Nie wykluczam, że jeszcze kilka w życiu kupię, ale żeby kolekcjonować tak na całego - to na pewno nie. Bo pojawia się kilka problemów.

Wersja kolekcjonerska 01

 
1 , 2
PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja