RSS
środa, 23 lutego 2011
Wielki Piątek czyli o BulletStorm i Killzone 3
Piątek, 25 lutego b.r., będzie wyjątkowy dla wielu osób. Dla fanów piłki nożnej będzie wyjątkowy z takiego powodu, że rozpoczyna się runda rewanżowa polskiej Extraklasy, dla innych będzie to kolejny piątek rozpoczynający weekend. Dla miłośników gier w ten właśnie piątek odbędą się dwie długo wyczekiwane premiery. Pierwsza z nich to BulletStorm, a druga to Killzone 3.

Playstation 4

środa, 16 lutego 2011
O Playstation 4 i konsolach przenośnych
Jak ja narzekałem, że nie ma o czym pisać. Wreszcie pojawił się news, a raczej plotka, który spowodował u mnie minizawał serca i blade przerażenie. Niejaka gazeta "PC Watch" uważa, że Sony wstrzymało swoje prace nad Playstation 4. Nie pozostaje mi nic innego jak się do tego odnieść.

Playstation 4

poniedziałek, 07 lutego 2011
Filmik na dziś: Insert Coin
Ja to bardzo lubię filmiki, które nawiązują do czasów 8 bitowych. A jak są ciekawie wykonane to nie pozostaje mi nic innego jak umieścić takie dzieło na tym blogu. Nie inaczej było z filmikiem "Insert Coin"
czwartek, 03 lutego 2011
Niekonwencjonalne projektowanie - rozmowa z ZEN Studios
Prezentujemy wywiad z pracownikami ZEN Studios – firmy publikującej świetne gry pinballowe, które ożywiają ten odrobinę zapomniany gatunek gier wideo. Z wywiadu dowiecie się, jak tworzą stoły pinballowe i jakie są ich plany na przyszłość:

Zen Studio

Designing in unconventional ways - an interview with ZEN Studios
This is an interview with people from Zen Studio - a company that has recently published great pinball games which revived this somewhat fallen videogame genre. If you want to find out how they created their great pinball tables and what are their plans for the future - read on:

Zen Studio

Polecamy grę Duty Calls
Rzadko, naprawdę rzadko się zdarza, żeby ten blog polecał jakąkolwiek grę. Nieczęsto się zdarza, żebym spotkał tak niesamowity tytuł, żeby o nim napisać na blogu. Tak było do wczoraj.

Duty Calls

PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja