RSS
wtorek, 11 stycznia 2011
Szybki komentarz : Jest masakra, gry są winne!!
Ostatnio w stanie Arizona doszło do strzelaniny, w której zostało rannych 19 osób a jedna umarła. Kolejne niepotrzebne i bezsensowne wydarzenie. Jednak to co mnie najbardziej denerwuje to fakt, że znowu ktoś próbuje wszystko zwalić na gry komputerowe. Bo podobno sprawca tej masakry dużo grał w gry i na saksofonie.

Pistolet

sobota, 08 stycznia 2011
Duke Nukem dzwoni do Jenny
Gra „Duke Nukem 3D” (Wikipedia; en) powstała bardzo dawno temu bo 1996 roku i już wtedy zastanawiało mnie co oznacza napis na ścianie: „867-5309”:

Duke Nuke

piątek, 07 stycznia 2011
Szok ! czyli jak grać lepiej, więcej i fajniej ?
W ile nowych gier graliście w tym roku ?? W dwie, trzy ? Myślę, że nie było dużo osób, które grały w pięć ! A są tacy, co nie wydają kasy, nie tracą czasu, a mimo to bawią się na całego – tylko pozazdrościć !

Stats

środa, 05 stycznia 2011
Co nas czeka w 2011
Co tu dużo mówić - rok 2010 był bardzo dobry dla graczy. Pojawiło się kilka nowych tytułów i kilka naprawdę dobrych gier. Jednakże wszystkie znaki na niebie wskazują, że nadchodzący będzie jeszcze lepszy i możliwe, że będzie również przełomowy. Tylko jedna rzecz mnie martwi: skąd wziąć na te wszystkie gry pieniądze? Uwierzcie mi - będzie na co wydawać kasę.

Stats

wtorek, 04 stycznia 2011
Blog Gamesworld w liczbach za rok 2010
Minął rok 2010. Postanowiliśmy zaprezentować wam jak ten rok wyglądał w liczbach. Postanowiliśmy wszystko podliczyć, zsumować i wam się pochwalić. Oczywiście można powiedzieć, że nie ma szału, ale jakby ktoś rok temu pokazałby mi te liczby to bym mu nie uwierzył!

Stats


Tagi: blog
14:09, branza_gier
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 03 stycznia 2011
Przyznajemy nagrody za 2010 rok
Właśnie pożegnaliśmy rok 2010, który dla graczy był rokiem bardzo dobrym. Na wszystkie platformy - a mówię tutaj o PC, Wii, Xboxie oraz PS3 - wyszły bardzo dobre i zarazem ciekawe tytuły. Redakcja bloga Gamesworld wraz z przyjaciółmi z "Nieczystych zagrywek" postanowiła przyznać nagrody w trzech kategoriach: -Gra roku -Wydarzenie roku oraz - Niewypał roku. Wybór w szczególności gry roku był naprawdę bardzo ciężki i życzę sobie,by ten wybór był jeszcze trudniejszy, gdy będziemy przyznawać nagrody za rok 2011.
PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja