Blog > Komentarze do wpisu
Pierwszy podcast Gamesworld oraz PunkGamer
Wreszcie się udało. Wraz z zaprzyjaźnionym serwisem Punkgamer.pl udało nam się nagrać pierwszego podcasta w którym przedstawiciel bloga Gamesworld występuje. Sukces i chwila na którą długo czekałem..

Punkcast

I w ten oto sposób nadeszła pora na kolejnego PunkCasta! Czyli drugi raz siadamy przed mikrofonami i nawijamy o rynku growym oraz samych szpilach. Tym razem w rozmowie udział wzięli Ural oraz Paweł z bloga gamesworld.blox.pl, który to blog odbił się szerokim echem w branży za sprawą pewnego artykułu (który był także opublikowany na PunkGamerze), na który zareagował osobiście sam Adrian Chmielarz. Będzie zatem o Bulletstormie i tym zgiełku, ale oczywiście nie tylko. Zapraszamy więc do zapoznania się z treścią i jeśli wszystko dobrze pójdzie, to już wkrótce będziecie mogli tutaj znaleźć kolejną odsłonę PunkCasta. Aby posłuchać materiału wystarczy dziabnąć myszką ten oto link (znajdziecie tam zarówno wersję do odsłuchania, jak i do ściągnięcia na dysk twardy, czy MP3 playera). Jak zawsze czekamy na komentarze i udział w dyskusji :) - szczególnie na naszym nowym forum, w temacie o tym odcinku:

Punkcast#2

PunkCast#2 - ściągnij i przesłuchaj: klik, klik!

czwartek, 07 kwietnia 2011, branza_gier

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: miszczkarate, *.play-internet.pl
2011/04/08 16:15:22
79mb co za debil to nagrywal... niestety nie udało mi sie dojsc do tresci, jednak domyslam sie, ze jest rownie genialna.
-
Gość: Sauron, *.centertel.pl
2011/04/09 18:00:45
Nagrywaliscie to przez telefon? Nie wiem co gorsze - jakosc, czy poziom merytoryczny. Szczytem szczytow jest zastanawianie sie nad planami CDP na 5 lat w przod: tylko geniusz tworzylby takie problemy.
-
Gość: dff, *.dynamic.chello.pl
2011/04/11 23:58:12
podcast równie gówniany co ten blog
-
branza_gier
2011/04/12 00:01:40
@dff
Dziękujemy za jakże merytoryczną i na poziomie wypowiedź.

PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja