Blog > Komentarze do wpisu
Są wybory samorządowe, są konsole!!

Za miesiąc w Polsce odbędą się wybory do samorządów lokalnych. Więc teraz obserwujemy zmożoną aktywność kandydatów, którzy chcą wkupić się w łaski wyborców.
Bardzo ciekawym przypadkiem jest  Wojciecha Olejniczaka, który kandyduje na prezydenta Warszawy. Uczestniczył on ostatnio w manifestacji mającej na celu wesprzeć budowę stadionu dla drużyny Polonii Warszawa. Mniejsza o manifestacje. Jako kandydat na prezydenta Warszawy bardzo dba o swojego bloga na którym postanowił umieścić swój komentarz do tematu manifestacji w której brał udział. Cytuje fragment:

Warunek pierwszy: zorganizowanie programów edukacyjno-sportowych dla okolicznej młodzieży. Czas oderwać młodych warszawiaków od Playstation i dopalaczy.

 

Playstation 3


Oderwać warszawiaków od dopalaczy to rozumiem, ale czemu od Playstation? Mam kilka pytań? Zamierzam uzyskać komentarz do tych pytań ze sztabu kandydata Wojciecha Olejniczaka!
Czemu właśnie ta konsola jest porównywa z dopalaczami?
Czy Pan Wojciech Olejniczak nie jest jakimś fun bojem X Boxa i dlatego nawołuje do oderwania młodych ludzi właśnie od tej konsoli?
Czy kandydat wzorem Premiera Tuska zamierza zakazać sprzedaży Playstation na terenie Warszawy?
Czemu akurat teraz pojawił się temat "oderwania od konsoli Playstation " ? Czy nie jest zastanawiające, że wszystko dzieje się kilka tygodni przed premierą Kinecta w Polsce ?
Czy inne konsole takie jak X Box 360 i Wii będą objęte programem "odrywania od młodych warszawiaków?
Czy za kandydatem przypadkiem nie stoi jakieś lobby zwolenników peceta albo innej konsoli, którzy mają na celu oderwać od Playstation 3 ale dolepić do PC albo Wii ?

Wojciech Olejniczak


Moim zdaniem to nie jest przypadek, że akurat teraz podczas kampanii samorządowej właśnie ten kandydat wypowiada bezpardonową wojnę przeciwko Playstation ! To jest "oczywista oczywistość", że za tą cała zorganizowaną akcją stoją siły, którym pozycja Playstation 3 jest nie na rękę. Domaga się komisji śledczej, która wyjaśni jakie były prawdziwe zamiary Wojciecha Olejniczka, który chce odczepić PS3 od młodych warszawiaków i kto za nim stoi!!

:) :)


poniedziałek, 25 października 2010, branza_gier

Polecane wpisy

Komentarze
2010/10/25 19:41:10
oh lol ;D
-
2010/10/25 20:23:18
Piękne.
Poważny kandydat, fanbojem X360. W sumie to dobrze że nie Nintendo, albo co już wogule najgorsze SEGI ;)
Ciekawe w którym obozie był za młodu, czy Atari czy Amigi. To by mogło wskazywać gdzie zmigrowali użytkownicy tych kompów ;)
-
Gość: Mils, *.lewandow.net.pl
2010/10/26 19:15:50
przepraszam... czy to żart, czy ty jesteś głupi? przecież Wojtek nie chce zdelegalizowac PS
-
2014/08/14 12:24:08
Artykuł intrygujący ;) Ale pozwolę sobie odejśc od tematu, ostatnio kupowałem gry na wyżej wymienione konsole i zastanawiam się w jakich robicie zakupy sklepach. Ja ostatnio przerzuciłem się na klucze.inexus.pl/
PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja