Blog > Komentarze do wpisu
wzorowy Customer Support

Jestem graczem z Polski. Graczem który nie jest specjalnie hołubiony przez wydawców, sklepy, serwisy z grami etc. Przyzwyczaiłem się zasadniczo do tego, że niektóre usługi sieciowe są nie dla mnie (chociaż na e3 dowiedziałem się, że to się w końcu zmienia), przyzwyczaiłem się do tego, że kupno gry w dniu premiery często jest trudne, przyzwyczaiłem się do tego, że niektórzy wydawcy nie chcą mnie znać po tym jak już kupiłem ich grę, albo wręcz niektórym nie zależy żebym ich gry kupował.

Ale....

sytuacja z wczoraj wlała sporą porcję optymizmu w moje małe growe serduszko. Zainteresowany Betą Medal of Honor zadzwoniłem do EA Polska z zapytaniem, jakie warunki muszę spełnić, żeby móc sobie w tą betę pograć na ps3. Co prawda na stronie EA nie ma telefonu kontaktowego, ale nie jest to coś, z czym średnio rozgarnięty użytkownik googla nie był sobie w stanie poradzić. Odebrał miły Pan, przełączył mnie do jakiegoś kolegi a u niego zasięgnąłem informacji (jak się później okazało "nie do końca pełnych") i spokojnie się rozłączyłem. Jakieś było moje zdziwienie, jak jakieś 15 minut później na komórkę zaczął dzwonić jakiś warszawski numer. Odebrałem, a tam ten sam miły pan z EA Polska najpierw przeprosił mnie za nie podanie pełnych informacji, a później dokładnie i opisowo wyjaśnił co powinienem zrobić jeśli jestem zainteresowany tą betą!

Zadzwonił! Sam! z własnej nieprzymuszonej woli! (inna sprawa, że w takim układzie muszą mieć rozpoznawanie numerów u siebie w telefonach, więc głupie żarty telefoniczne lepiej tam nie robić:D )

jak porównam sobie to z sytuacją w której nie mogłem w polsce kupić Fallouta 3 a później dzwoniąc do  pewnego, innego dystrybutora byłem odsyłany od Annasza do Kajfasza i nikt nic nie wiedział....  to jestem wciąż w jeszcze szoku.

BRAWO EA POLSKA! i nawet jeśli nie zostanę waszym klientem w tym momencie (jakoś zupełnie nie mogę przekonać się do Bad Company2. ale może żona kupi mi to na urodziny.... kochaaaanie... czytasz to? ) to na pewno przekonaliście mnie do tego, żeby kupić Medal of Honor chociażby tylko dlatego, że widzę, że traktujecie mnie właściwie (no i wiadomo - gra zapowiada się smakowicie).

Brawo! Brawo! Brawo! :)

piątek, 18 czerwca 2010, don_wroc_love

Polecane wpisy

Komentarze
2010/06/18 11:04:36
i żeby było jasne - nie przekupili mnie niczym - sam muszę sobie kupić Bad Company2 żeby w tą betę zagrać :)
-
2010/06/18 14:03:22
To czego sie dowiedziales? Ze trzeba zapreorderowac nowego MoHa, zeby dostac klucz do bety?
-
2010/06/18 14:34:53
dokładnie - posiadacz BC2 musi złożyć preorder na MOH i wtedy pogra we wcześniejszą zamkniętą betę.
PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja