Blog > Komentarze do wpisu
Amerykańscy naukowcy: Mężczyźni wolą gry od seksu!

 

to tak na początek :) Wot oto reklama gdzie występują wspaniali Polscy naukowcy wymyślający różne wspaniałości.  Ale i tak najlepsza jest nasza woda ognista....

a Kto jest jeszcze lepszy? Jak na mój gust – ich amerykańscy koledzy. A więc hamerykańscy naukowcy.
Wiadomo wszem i wobec że najwspanialsze badania przeprowadzają właśnie ci wspaniali i niezastąpieni myśliciele prosto z kraju wolności, światłych umysłów oraz nieposkromionych pokładów pieniędzy na różnorakie badania.

A co wspaniałego odkryli tym razem ci wspaniali myśliciele z nowego świata? Otóż przeprowadzili oni na uniwersytecie Kalifornia badania udowadniające bezdyskusyjnie, że mężczyźni wolą grać w gry komputerowe zamiast uprawiać seks ze swoimi partnerkami!

Porażające nieprawdaż? Są nawet na to dowody – na 100 mężczyzn aż u 67 z nich wykazano wyższy poziom adrenaliny w czasie gry w Gears of War czy Super Mario Galaxy niż w czasie seksu z ich własnymi partnerkami! Specjalnie wybierano dla nich gry w które wcześniej nie grali a oni spędzali pół godziny na graniu w najnowszy hicior - nikt im w tym czasie nie przeszkadzał, a oni mogli rozkoszować się cudowną nową grą. Po czym na następne pół godziny wędrowali do swoich „lepszych połów” żeby z nimi pobaraszkować... A więc podniecenie wynikające w zagrania w nową grę było większe niż ssanie  tych samych cyców, które ssali wczoraj, przedwczoraj, przedprzedwczoraj, przedprzedprzedwczoraj....

Wyniki zszokowały naszych wspaniałych amerykańskich naukowców! Wyszło przecież im z tego badania, że mężczyźni wolą gry od seksu! A było to tym bardziej zaskakujące, że przed badaniem zaledwie 18% z nich deklarowało to, że większą przyjemność sprawia im granie.

Czyżby więc nasi wspaniali amerykańscy naukowcy dokonali wspaniałego odkrycia? Czyżbyśmy wszyscy nieświadomie przedkładali gry nad seks?

Ha... :) i tu dochodzimy (hłe, hłe, hłe...;)  ) do ważnej rzeczy – gry były nowe, a partnerki... te same co zawsze...

Jaki to ma związek? Panowie – co byśmy nie mówili to postawmy sprawę jasno - jaka by nie była nasza wspaniała druga połówka – to jeśli jesteśmy z nią już te kilka/kilkanaście lat.... to nie jest tak jakbyśmy zaciągali do łóżka laseczkę poznaną 2 godziny temu na imprezie...

I nie czujmy się z tym źle – i drogie Panie – nie denerwujcie się na nas że tak jest :) tak jest i już :) ma to nawet swoją nazwę – jest to Efekt Coolidge'a.

( Nazwa "efekt Coolidge'a" pochodzi od anegdotycznego zdarzenia z udziałem prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Calvina Coolidge'a. Pewnego razu zwiedzał fermę drobiu wraz z żoną. Ta na wieść, że kogut może odbywać dziesiątki stosunków dziennie, powiedziała: Proszę powtórzyć to panu Coolidge'owi!. Gdy to zrobiono - prezydent spytał: A czy za każdym razem z tą samą kurą?. Usłyszawszy: Nie - ciągle z innymi, polecił: Proszę szybko powtórzyć to pani Coolidge!)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_Coolidge%27a

(wiem że Wiki – ale nie chciało mi Się szukać poważniejszych źródeł)

Więc czy takie badania miały sens ? bo ja rozumiem, że dają nam nowiusią grę – takiego Halo Reach, czy jakiegoś nowiutkiego Call of Duty a potem wrzucają do jednego łóżka, z 19 letnią mulatką o boskiej figurze, biuście C i ślicznej buzi. Ha! I niech wtedy mierzą poziom adrenaliny ;)  a tak?

(albo niech i starsza będzie - nie będę wybrzydzać ;)


Ale spokojnie... niech sobie amerykańscy naukowcy dalej przeprowadzają te swoje badania. Będzie z czego się śmiać ;)

wtorek, 25 maja 2010, don_wroc_love

Polecane wpisy

Komentarze
2010/06/08 20:20:40
tak mi się jeszcze (fakt, że trochę późno) przypomniało. ot takie małe skojarzenie muzyczne - szczególnie pierwsza zwrotka.
Słaba jakość niestety - bo to staroć nagrywany chyba z kasety VHS.
pokolenie mp3 może człowieka nie kojarzyć - Grzegorz "Bolec" Borek - jeden z pionierów polskiego Hip hopu, ale długo by gadać...

urwany początek zaczyna się od słów
"lubisz gapić się na te cycuszki,
ta część ciała zawsze się podobała (...)"
www.youtube.com/watch?v=tP9mK47WHUI
PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja