Blog > Komentarze do wpisu
"Nasi tu byli" w The Sims 3
Nie da się ukryć, że The Sims 3 to przyjemne i fajna gra na PC. Spędziłem przed nią parę ładnych godzin i może właśnie dlatego, że tak długo w nią grałem, odkryłem bardzo fajną i miła dla nas rzecz.
The Sims 3 jest naszpikowane product placementem. Gdy nasz bohater gra na komputerze, widać, że są to gry zrobione przez EA.Kiedy kupuje się konsole - z daleka przypomina ona PS3, lecz ikonka konsoli bardziej kojarzy się z Xboxem. Takich rzeczy jest mnóstwo. Bardzo mnie ucieszyło gdy znalazłem jedną, nawiązującą do Euro 2012. Jeśli naszemu bohaterowi kupi się piłkarzyki tak, żeby mógł w wolnych chwilach się pobawić, przyjrzyj się dokładnie z bliska postaciom tych piłkarzyków:
The Sims 3 Polska-Ukraina
Piłkarzyki mają barwy polskiej i ukraińskiej reprezentacji. Czy to przypadek? Raczej nie. Prosiłem kilka osób, żeby sprawdziły u siebie, czy ich piłkarzyki także są w barwach organizatorów Euro 2012 i okazało się, że tak. Nie jest więc możliwy taki przypadek, że te kolory same się wygenerowały. W tej grze wszystko jest przemyślane, każda teksturka, każdy detal. Dla mnie to dowód, że "nasi tu byli" np. w postaci pracownika firmy EA. Powstaje pytanie, kto za tym stoi? Może przy The Sims 3 pracował jakiś grafik z Polski i wykorzystał nadarzającą się okazję do umieszczenia takiego miłego akcentu z nadzieją, że nikt się nie zorientuje...
poniedziałek, 09 listopada 2009, branza_gier

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: btq, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/11/09 18:32:15
o to komentarz :) zgadzam sie ale nie do końca ... :)
-
Gość: szczupy, *.internetdsl.tpnet.pl
2009/11/10 09:59:35
Z tą Ukrainą to już powoli staje się nieaktualne...
PS3 Trophy Hunters: trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 po Polsku
redakcja